Dodatkowe 13.000 zł miesięcznie na czysto - wirtualne restauracje ratunkiem dla Twojego lokalu! [CASE STUDY]

3/28/2023

Sprawdź, w jaki sposób jedna z restauracji na rzeszowskim rynku uruchomiła dodatkowe źródło dochodu, zarabiając w marcu o 13.245 zł więcej. Wykorzystaj przestoje w działaniu swojej kuchni i zapewnij sobie taki sam, a nawet większy zysk!

Przepis na kryzys w gastronomii

Nie wszyscy restauratorzy jeszcze o tym wiedzą, ale wykorzystując nowe technologie da się nie tylko uciec przed inflacją w restauracji, ale też zapewnić jej dochody z nawiązką oddające to, co zabiera kryzys gospodarczy. Współpracując z firmami specjalizującymi się w cyfryzacji gastronomii, takimi jak Rebel Tang, można wyjść z zupełnie nową ofertą, do szerszego grona klientów, oferując jedzenie w dostawie pod jedną z uznanych, ogólnopolskich marek. Co najważniejsze - wdrożenie tak zwanej wirtualnej restauracji ani odrobinę nie zmieni dotychczasowej oferty Twojego lokalu.

Jak powstaje wirtualna restauracja?

Rozwiązanie, na które zdecydowała się wspomniana we wstępie restauracja w Rzeszowie, to włączenie do oferty lokalu dwóch nowych marek, wyłącznie na dowóz: Prokuratura i Grube Pierogi. Dzięki wypracowanemu w całej Polsce know-how, uruchomienie wirtualnej restauracji zajmuje mniej niż tydzień i jest zupełnie bezinwazyjne dla Twojej kuchni - zamówienia włączasz z poziomu tabletu, tylko wtedy, gdy wiesz, że w danym momencie Twoja kuchnia dysponuje czasem i wolnymi rękami do ich przygotowania. To świetny sposób na maksymalną optymalizację czasu pracy, a co za tym idzie, nawet dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie dodatkowego dochodu na czysto!

Liczby mówią same za siebie

Czas na to, co najważniejsze - liczby. Pisaliśmy już o 11.204 zł dodatkowego zysku w Krakowie czy 12.473 we Wrocławiu. Oto, jak kształtowały się liczby jednej ze współpracujących z Rebel Tang restauracji w Rzeszowie w marcu 2023 roku:

Efekty

17 661,32 - dodatkowy przychód, po opłatach franczyzowych

25% przychodów - foodcost

13245,99 - dodatkowy zysk restauracji, “na czysto”

Brzmi dobrze, prawda? Takie wyniki to efekt uzyskania średnio 11 dodatkowych zamówień dziennie. Prostych, łatwych do przygotowania posiłków, ze sprawdzonych przepisów - każde o wartości średnio 63,59 zł. Jeśli podejrzewasz, że Twoja kuchnia miewa przestoje, koniecznie skontaktuj się z naszym doradcą już dziś i osiągnąć podobne rezultaty!

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?