Stara kuchnia, nowe jedzenie. Jak postawić restaurację na nogi w mniej niż tydzień?

9/14/2022

Siedem dni. Tyle wystarczy, by zapewnić sobie nawet dwadzieścia tysięcy złotych dodatkowego przychodu miesięcznie, przy użyciu tej samej kuchni i bez ani grosza wkładu własnego. Jak to możliwe? Zobacz, co stanie się z Twoją restauracją gdy dołączysz do Rebel Tang.

Na czym to polega?

Wirtualne restauracje (inaczej: “dark kitchen”, “cloud kitchen”), to takie, które oferują jedzenie tylko w dostawie, bez stolików i obsługi kelnerskiej na miejscu. Oznacza to, że będąc partnerem sieci Rebel Tang nie musisz w żaden sposób zmieniać obecnego menu ani sposobu funkcjonowania swojego lokalu. Poprzez wykorzystanie wolnych zasobów, Twoja kuchnia będzie natomiast gotować pod zupełnie nową marką, wspierana przez zespół ekspertów i technologię zapewniającą sukces na rynku jedzenia na dowóz.

 

Dzień 1 - Podpisanie umowy

Od czego zacząć? To proste. Umów się z naszym doradcą, wybierz jeden lub więcej z sześciu konceptów restauracyjnych, które chciałbyś oferować w dowozie i podpisz umowę. Nie martw opłatami licencyjnymi - możemy odroczyć je aż o trzy miesiące, dzięki czemu pokryjesz je już z zysków wypracowanych we współpracy z Rebel Tang. Jeżeli nie wypracujesz z nami odpowiednich przychodów, możesz po prostu zrezygnować. Dołączenie do franczyzy jest więc zupełnie bezkosztowe!

1234

Dzień 2 - Audyt kuchni

Po podpisaniu umowy nasi doradcy - szefowie kuchni i managerowie z wieloletnim doświadczeniem gastronomicznym - pomogą Ci zoptymalizować pracę kuchni, maksymalnie wykorzystując potencjał Twojego zaplecza i zespołu. Omówimy stanowiska pracy, wyposażenie i zaopatrzenie, proponując procesy usprawniające ich wykorzystanie - tak, by czas i zasoby poświęcone przygotowaniu dań na dowóz nie tylko nie kolidowały z Twoją działalnością, ale przede wszystkim uzupełniały i usprawniały jej działanie. Jako, że każda kuchnia jest inna, a audyt szyty na miarę, ostateczna decyzja o tym czy i w jaki sposób z nich skorzystasz, należy w zupełności do Ciebie.

 

Dzień 3 - Zaopatrzenie

W trzecim dniu współpracy nadamy Ci indywidualny dostęp do platform zaopatrzeniowych Bidfood Farutex i PepsiCo, w których kupisz składniki naszych dań i napoje do zestawów w specjalnie wynegocjowanych przez nas cenach. Jeżeli nie korzystasz z dostawców, z którymi pracujemy, daj nam znać, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie - najważniejsze żeby nasza współpraca była dla Ciebie komfortowa. Jednak będąc częścią rodziny Rebel Tang, możesz korzystać z przygotowanych dla nas rabatów także dla swoich pozostałych zamówień!

 

Dzień 4-6 - Trening i testy potraw

Menu stworzone jest z myślą o dostawie, dlatego dwa najważniejsze czynniki, o które zadbać muszą partnerzy Rebel Tang to: czas i jakość wykonania. Aby tak się stało, przed uruchomieniem sprzedaży powinieneś zadbać o to, by wszyscy Twoi pracownicy umieli starannie i szybko przygotować nasze posiłki. Pomogą im w tym dedykowane manuale i instrukcje, które otrzymasz w naszym specjalnym pakiecie treningowym. My w tym czasie przygotujemy Twoje konta w największych agregatorach zamówień online: Uber Eats, Glovo, Bolt, Wolt, negocjując rabaty na wielkie otwarcie Twojej lokalizacji.

 

Dzień 7 - Wielkie otwarcie

Start pracy z nowym partnerem to dla nas zawsze wielkie święto. Przedstawiciel Rebel Tang będzie z Wami tego dnia przez cały czas pracy restauracji, służąc pomocą i odpowiadając na wszelkie ewentualne pytania i niepewności dotyczące pierwszych zamówień. Tych na pewno nie zabraknie - przez pierwsze dwa do trzech tygodni oferta Twojej lokalizacji będzie wyróżniona w aplikacjach do zamawiania jedzenia. Oferta zniżek od 20% do 30%  na całe menu lub akcja 2 za 1 zostanie w pełni pokryta z naszych środków na uruchomienie nowego lokalu. Tak jest teraz i tak będzie również w przyszłości. Zawsze pokrywamy 100% promocji, które generują Ci dużą ilość zamówień. 

 

Siedem dni. Tylko tyle wystarczy, aby postawić Twoją restaurację na nogi. Zamów bezpłatną konsultację z naszym doradcą i przekonaj się, jakie to proste!

 

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?