Więcej sprzedaży
Więcej pieniędzy
Ta sama kuchnia

Szybki start

Efektywny trening

Przekazujemy szczegółowe materiały, które pozwolą Twoim pracownikom przygotować nowe i smaczne dania.

Dostępne produkty

Nasze kuchnie opierają się na produktach, które są łatwo dostępne i proste w codziennym przygotowaniu.

Przejrzysta umowa

Prosta i zrozumiała dla każdego umowa z krótkim okresem wypowiedzenia.

Platforma Rebel APP wszystko ułatwia

Technologia jest kluczowa w czasach dostawy jedzenia. Stworzyliśmy platformę, która pozwala w prosty sposób zarządzać wirtualną restauracją. My zajmiemy się wszystkim. Ty po prostu gotuj smaczne jedzenie.

Większa sprzedaż

Wszystkie dane związane ze sprzedażą są w jednym miejscu. Proste i czytelne liczby dzięki którym Twoja praca stanie się łatwiejsza i przyniesie większy profit.

Proste zarządzanie

Wszystkie platformy w jednym tablecie. Wszystkie dane dostępne w jednym miejscu. Zmiana cen, zdjęć czy opisów wymaga tylko paru kliknięć.

Wiele integracji

Współpracujemy z firmami które dobrze znasz jak Uber, Glovo, Wolt, Bolt, Pyszne, Stava, Stuart i wiele innych...

Our integrations

GlovoUEBoltWoltStavaStuart

Pracujemy na Twój sukces

Marketing

Dbamy o widoczność naszych konceptów kulinarnych w sieci. Jesteśmy aktywni w social media i generujemy sprzedaż w platformach do zamawiania jedzenia.

Zarządzanie menu

Aktywnie analizujemy preferencje klientów. Tworzymy dania, które stają się bestsellerami, a wyłączamy te, na które popyt się skończył.

Obsługa klienta

Rozwiązujemy wszystkie Twoje problemy. Obsługujemy reklamacje klientów, dbamy o dobry wizerunek naszych marek.

Sukcesy naszych partnerów

Jerzy
Warszawa

Przygodę z restauracjami wirtualnymi rozpoczęliśmy na początku pandemii.

Kuchnie wirtualne są już stałą częścią naszej działalności.Każdy przychód bez dodatkowych kosztów jest mile widziany. Jeżeli chodzi o konkretne kwoty to są one zadowalające i zauważalne dla dodatkowego źródła przychodu. 

Zwiększ swoje przychody w trzech prostych krokach

1 Wybierz jeden z naszych konceptów Gastronomicznych

Nasze koncepty gastronomiczne zostały stworzone jako idealne uzupełnienie Twojej codziennej pracy. Bazujemy na prostych i dostępnych składnikach z którymi żaden kucharz nie będzie miał problemów. Każdy koncept został stworzony z myślą o innych odbiorcach i potrzebach klientów.

2 Dołącz do naszego zespołu

Jesteśmy dla Ciebie na każdym kroku współpracy. Nasz zespół kulinarny zapewnia profesjonalne materiały, łatwe do wykonania przepisy i sprawdzony łańcuch dostaw zapewniający spójność produktów w całym kraju.

Każdy nasz koncept posiada wsparcie marketingowe, ogólnokrajowe media społecznościowe i super promocje w kanałach sprzedaży. Dzięki temu możesz skupić się gotowaniu pysznych potraw, a my zrobimy wszystko żebyś miał dużą ilość zamówień.

3 Włącz wirtualne restauracje i zdobądź nowych klientów

Każdy koncept kulinarny pozwala natychmiast otrzymać i realizować zamówienia ze wszystkich platform jak Uber Eats, Glovo, Wolt, Bolt Food, Pyszne.pl dostępnych w Twojej okolicy.

Nasz zespół marketingowy generuje zainteresowanie w mediach społecznościowych, prasie oraz platformach do zamawiania jedzenia. Ponadto, jako jedyni oferujemy uruchomienie restauracji Blow Burgers - największego polskiego influencera Karola Gązwy “Blowka”.

Z kim współpracujemy?

Restauracje

Kuchnie centralne

Hotele

Bary

Kantyny