Jak odnieść sukces prowadząc wirtualne restauracje?

1/23/2023

Dołączając do Rebel Tang wkraczasz w świat nowoczesnej gastronomii. Wiemy, że hasła takie jak: wirtualne restauracje, dark kitchen, food delivery, ostatnia mila nie są do końca zrozumiałe. Naszym zadaniem jest wytłumaczyć Ci wszystko, a następnie poprowadzić Cię za rękę i pomóc od pierwszego dnia zarabiać dodatkowe pieniądze na tym, co potrafisz najlepiej - na gotowaniu. 

Bez względu na to, co do tej pory słyszałeś o wirtualnych restauracjach, koniecznie przeczytaj ten tekst i dowiedz się krok po kroku, co daje współpraca z Rebel Tang. 

Krok 1: Wirtualne restauracje mogą znacząco wpłynąć na Twoją codzienną sprzedaż Mówiąc najprościej, wirtualna restauracja to restauracja, którą prowadzisz w całości za pośrednictwem aplikacji jak Glovo, Uber Eats czy Bolt. Wirtualne restauracje idealnie uzupełniają Twoją kuchnię i ofertę jaką już posiadasz. Dobrze prowadzone pomagają ograniczyć marnotrawienie żywności, pozwalają zachować miejsca pracy i generują nowe źródła przychodów! Wirtualne restauracje pozwalają Ci maksymalnie wykorzystać zasoby Twojej kuchni. 

Rebel Tang oferuje wiele wirtualnych marek, które możesz wdrożyć w swojej kuchni. Bez względu na to, jaką restaurację prowadzisz. Posiadamy koncepty, które pasują do Ciebie i pomogą zmaksymalizować zysk i zdobyć nowe zamówienia. 

Jak to jest możliwe?

Jeśli prowadzisz restaurację która specjalizuje się w domowej kuchni, to prawdopodobnie na platformach do zamawiania jedzenia jesteś oznaczony jako "kuchnia polska". Nie znajdują Cię jednak klienci szukający "pierogów", "kurczaka" lub "burgerów" Wirtualne restauracje wykorzystują Twoje składniki i pomagają rozszerzyć ofertę na nowe rodzaje kuchni, dzięki czemu Twoja oferta jest szersza i więcej klientów może zamówić jedzenie u Ciebie. Ten z pozoru prosty zabieg sprawia, że Twoja oferta wyświetla się kilka razy częściej i zdobywa o wiele więcej zamówień. 

Krok 2: Czy muszę korzystać z platform jak Uber, Glovo i innych? 

Tak! Platformy do zamawiania jedzenia to kluczowy element w świecie wirtualnych restauracji - to dzięki nim klienci przeglądają i zamawiają z Twojej restauracji.! Rebel Tang współpracuje z najlepszymi obecnie platformami, takimi jak Uber Eats, Glovo, Wolt i Bolt Food, aby zapewnić jak największą widoczność Twojej oferty. Każda z wymienionych platform ma swoje zasady, wymagania i możliwości promocyjne, które wykorzystujemy w 100%. Stworzyliśmy marki, które wyróżniają się wizualnie i ofertowo w porównaniu do konkurencji dostępnej na tych platformach. Nawiązując współpracę z Rebel Tang nie musisz się martwić całą konfiguracją, wprowadzaniem opisów, robieniem sesji zdjęciowych oraz negocjowaniem akcji promocyjnych  - my zajmiemy się tym wszystkim, jedyne, co musisz zrobić, to dalej gotować wspaniałe potrawy!

Nasze wirtualne restauracje wykorzystują wszystkie promocyjne i marketingowe triki dostępne na platformach do zamawiania jedzenia. Mamy rozpoznawalne marki, proste i gotowe do wdrożenia menu oraz skuteczne akcje promocyjne. To wszystko sprawia, że klienci chętniej decydują się zrealizować zamówienie.

Krok 3: Rebel Tang to dużo więcej korzyści.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów w tworzeniu konceptów restauracji, analizie danych, promocji i marketingu ale to nie jedyna wartość, jaką dostarczamy Twojej kuchni. Jako operator Rebel Tang zyskujesz kluczowe wsparcie w zakresie foodcostów w swojej kuchni, poprawnej obsługi klienta, konfiguracji na platformach i zbierania danych, które pomogą Ci osiągnąć dodatkową sprzedaż o której nawet nie myślałeś!

Rozumiemy, że kuchnia to szybko zmieniająca się przestrzeń - pomagamy Ci dotrzeć do jak największej liczby klientów i zadowolić ich, pomagamy utrzymać ten stan. 

Krok 4: Rebel Tang to jedno urządzenie dla wielu platform

Rebel APP to serce całej naszej sieci. Platforma do zarządzania zamówieniami ze wszystkich platform. Jedno czytelne miejsce, do którego spływają wszystkie zamówienia, wszystkie dane i informacje potrzebne do przygotowania kolejnych potraw. Nie raz widziałeś zapewne jak restauracje oferujące sprzedaż na wielu platformach są obstawione tabletami, które dzwonią i przeszkadzają w pracy. W Rebel APP jeśli chcesz wyłączyć produkt który się skończył, robisz to w jednym miejscu. Nasza technologia automatycznie wysyła informację do wszystkich platform i zarządza dostępnością produktów. 

Zarządzanie wirtualnymi markami jest łatwe. Nasza platforma łączy się z platformami i przekazuje wszystkie informacje. Dostęp do tych danych i ich aktualizacja jest kluczem do sprawnego funkcjonowania w Rebel Tang. Dzięki temu obsługa wielu marek jednocześnie jest prosta i eliminuje chaos związany z zarządzaniem różnymi tabletami dla różnych usług.

Krok 5: Model biznesowy Rebel Tang

Celem Rebel Tang jest zwiększenie Twoich zysków, nasz model współpracy jest nastawiony na stałą maksymalizację przychodów każdego partnera. Model biznesowy jest prosty i nie ma w nim ukrytych żadnych niespodzianek. To my pokrywamy koszty marketingu i prowizję platform, więc nie będziesz musiał ponosić ukrytych opłat. Współpracując z Rebel Tang otrzymujesz 65% wartości każdej transakcji, resztę inwestujemy w Twoją widoczność i promocje, które generują kolejne zamówienia. Środki są wypłacane przez nas na Twoje konto bankowe raz w miesiącu. 

Krok #6: Jesteśmy bezproblemowi W branży restauracyjnej nie ma czasu do stracenia, dlatego nawiązanie współpracy z nami jest proste i szybkie. Nasze wirtualne marki wykorzystują Twój personel i składniki. Poza naszym tabletem, nie potrzebujesz też żadnego dodatkowego sprzętu! Przekazujemy Ci dokładne, czytelne i proste materiały z których Twój zespół nauczy się jak przygotowywać wszystkie dania. 

Chcemy, aby nasza wirtualna marka była Twoją własną. Przez cały czas współpracy będziesz miał dedykowanego opiekuna, który będzie również z Tobą w dniu startu naszej współpracy. Nie zostawimy Cię samego/samej w żadnym momencie naszego przedsięwzięcia. Chcemy, żebyś odniósł z nami sukces. 

Krok #7: Jak odnieść sukces z wirtualną restauracją? 

Teraz, gdy wiesz już wszystko co dają wirtualne restauracje, przeczytaj o najważniejszych zasadach, które spowodują, że osiągniesz sukces!

  • Staraj się realizować wszystkie wpływające zamówienia. Za każdym razem, gdy odrzucasz zamówienie, platformy obniżają widoczność Twojej restauracji. Jeśli odrzucisz zbyt wiele zamówień, Twoja restauracje zostanie tymczasowo wyłączona! Zrealizuj wszystkie zamówienia, które możesz, a Twoja pozycja będzie organicznie rosła. 

  • Upewnij się, że godziny pracy Twojej restauracji są poprawne. Klienci chcą wiedzieć, kiedy mogą złożyć u Ciebie zamówienie - nie wprowadzaj ich w błąd. Niespójne godziny i/lub niespodziewane zamknięcie sklepu szkodzi Twoim ocenom w aplikacji, więc utrzymuj stałe godziny pracy i rób sobie przerwy tylko wtedy, kiedy musisz. 

  • Zwracaj uwagę na standardy dla każdej marki! Nikt nie chce usłyszeć, że w jego zamówieniu brakuje jakiegoś składnika, upewnij się, że Twoja kuchnia jest zatowarowana i może zrealizować zamówienia wpływające z wirtualnych marek.

Te trzy główne zasady to Twój klucz do sukcesu. My sprawimy, że klienci będą zamawiać jedzenie z Twoich wirtualnych marek. Jednak wspólny sukces osiągniemy tylko sprawnie współpracując. 

Aby dowiedzieć się jeszcze więcej o tym, jak zostać odnoszącym sukcesy operatorem Rebel Tang, sprawdź naszą stronę lub po prostu skontaktuj się z nami. Nasi przedstawiciele działają w całej Polsce i chętnie przyjadą do Ciebie porozmawiać o współpracy. 

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?