3 startupy, które zwiększą zyski Twojego lokalu

3/23/2023

Nowe technologie rewolucjonizują kolejne branże, a cyfryzacja gastronomii niesie za sobą ogrom możliwości. Zrób wszystko, aby nie zostać w tyle, a nawet pokazać plecy konkurencji, gotowej ścigać się o każdego obsłużonego gościa - zarówno w lokalu jak i dostawie. Oto trzy firmy, które pomogą Ci dbać o programy lojalnościowe, zwiększenie liczby dostaw i zarządzanie lokalem.

1. Embargo

Jeśli korzystasz lub zastanawiasz się nad wprowadzeniem programu lojalnościowego w swojej restauracji, ta aplikacja jest dla Ciebie. Koniec z papierowymi karteczkami na pieczątki. Nic w nich złego, poza tym, że… nie dają żadnych informacji o gościach, jego zachowaniach i nawykach. Lądują w portfelu i nie przypominają o sobie - w przeciwieństwie do aplikacji, w której samodzielnie zarządzasz bieżącymi promocjami i nagrodami dla stałych klientów. Startup prężnie rozwija się na rynku polskim i brytyjskim, a założyciele rzucają wyzwanie agregatorom zamówień, oferując opcje dostawy i kusząc nawet 3-krotnie niższymi prowizjami. Wszystkie opcje i możliwości dostępne w aplikacji opisane są w tym miejscu.

2. Rebel Tang

Skoro już o zamówieniach mowa - czy wiesz czym są wirtualne restauracje? To marki, które oferują jedzenie tylko w dostawie, przez najpopularniejsze aplikacje typu Uber Eats, Glovo czy Wolt. Ciekawostką jest to, że aby uruchomić jedną z nich, nie musisz posiadać odrębnego biznesu! Dzięki współpracy z Rebel Tang wykorzystasz przestoje w swojej kuchni włączając i wyłączając dostawy w dowolnym momencie, z poziomu tabletu. Wdrożenie zajmuje mniej niż tydzień, a wybierać można z sześciu gotowych konceptów gastronomicznych. Różnego typu lokale zwiększają w ten sposób swoje dochody nawet o kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie, a współpraca daje możliwości udziału w ogólnopolskich akcjach promocyjnych, takich jak niedawna kooperacja marki Wege Gang z raperem Tede przy okazji wydania jego nowej płyty “Hajp, Hajs, Hejt”. 

WH2 0986

3. Choice

Na koniec prawdziwy gastronomiczny kombajn, czyli system do kompleksowego zarządzania restauracją. Dzięki Choice zarówno łatwo postawisz dobrze konwertującą stronę swojej restauracji z własną obsługą dostaw, jak również usprawnisz dokonywanie zamówień i rezerwacji w lokalu. System pozwala na obsługiwanie kodów QR, a co za tym idzie wyświetlanie menu w wersji cyfrowej, składanie zamówień samodzielnie przy stoliku, a nawet płatność w ten sam sposób. Według twórców, takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić do 30% czasu Twojego personelu, zwiększając przy tym napiwki nawet o jedną piątą! Co istotne - w wersji basic wybrane funkcje oprogramowania możesz przetestować bezpłatnie.

Chcesz być na bieżąco z nowymi technologiami w gastronomii i możliwościami zwiększenia obrotów Twojej restauracji? Zostańmy w kontakcie! Obserwuj nas na Facebooku, Instagramie i LinkedInie.

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?