3 sposoby na wigilie firmowe w Twoim lokalu

12/6/2022

Spotkania świąteczne to tradycja, której niezależnie od trudnych czasów nie zaniecha żaden dobry pracodawca. Zmienić może się za to forma imprezy - tak, jak wszystko wokół nas od czasu pandemii, wojny i kryzysu. Czytaj dalej i dowiedz się, jak dostosować swoją ofertę do wymagań gości biznesowych pod koniec 2022 roku!

1. Tradycyjne przyjęcie w lokalu

Z badania firmy konsultingowej EY wynika, że po pracy zdalnej spowodowanej COVID-19, 72% firm wróciło do biur lub zrobi to w najbliższej przyszłości. Pracownicy i szefowie tęsknili za normalnością, a tegoroczna wigilia może być pierwszą od trzech lat, na której zamierzają dobrze bawić się po staremu. Zadbaj więc o to, by Twój lokal był gotowy na przyjęcie kilkunastu lub kilkudziesięciu osób na raz. Stwórz specjalne menu świąteczne i wyślij ofertę do firm w okolicy, przy zachowaniu podobnych proporcji - około siedemdziesięciu procent Twojego zaangażowania. Przy pozostałych trzydziestu miej na uwadze dwa poniższe rozwiązania, które pozwolą Ci wycisnąć grudzień jak dobrze dojrzałą, świąteczną madarynkę.

2. Catering na spotkania w siedzibie firmy

Powrót do biura ma też drugie oblicze: wielu pracowników zawitało w progi firmowych budynków na dwa lub trzy dni w tygodniu, a dla jeszcze innych jest to tylko urozmaicenie pracy zdalnej. Zarządzający robią więc wszystko, by uatrakcyjnić tę przestrzeń i wykorzystać ją w stu procentach - coraz częściej organizując imprezy firmowe właśnie w biurze. Oczywiście takie spotkanie też nie może obyć się bez jedzenia - warto więc zastanowić się czy posiadasz zasoby ku temu, by w tym szczególnym czasie zapewnić catering, a może nawet bar i obsługę tego typu imprez.

3. Wigilia zdalna z dostawą pod drzwi

Ostatnia opcja, która z roku na rok będzie stawała się coraz popularniejsza. Pandemia pokazała nam, że praca zdalna ma wiele zalet i w niejednej firmie stała się nową normalnością. Integracje też odbywają się online - a pracownicy dostają do domów nie tylko zestawy świątecznych produktów, ale i ciepłe jedzenie. Jak wykorzystać ten trend? Dodaj do swojej oferty nowy koncept dań przygotowanych tylko na dowóz. Nie musisz robić tego samodzielnie, ani w żadnym stopniu zmieniać dotychczasowego funkcjonowania swojego lokalu. Wystarczy dołączyć do najpopularniejszej w okresie świątecznym franczyzy marki Grube Pierogi, dzięki której wykorzystasz czas przestoju Twojej kuchni i zapewnisz sobie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych dodatkowego zysku miesięcznie!

Nie zwlekaj - umów bezpłatną konsultację z naszym doradcą w Twojej miejscowości i poznaj moc wirtualnych restauracji już dziś!

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?