250 dodatkowych zamówień dla restauracji. To proste! [CASE STUDY]

3/31/2023

Sprawdź, jak restauracja z Wrocławia wygenerowała setki dodatkowych zamówień miesięcznie, od ręki, nie inwestując w to ani złotówki. Przedstawiamy konkretne liczby będące kolejnym dowodem na to, że wirtualne restauracje to klucz do sukcesu Twojego lokalu. Czytaj dalej!

Sytuacja wyjściowa

Właściciel lokalu, jak wielu restauratorów w Polsce, szuka sposobu na usprawnienie pracy i zwiększenie obrotów swojego biznesu. Potrzeby są palące, a wyzwania niełatwe - galopująca inflacja winduje ceny zaopatrzenia, szalejący kryzys zwiększa koszty energii i utrzymania lokalu, sala i kuchnia lada moment przyjdzie po podwyżki, a jednocześnie goście nie są w stanie płacić więcej za luksus, jakim jest jedzenie na mieście. Przedsiębiorca dowiaduje się o tym, czym są wirtualne restauracje i poznaje możliwości idące za uruchomieniem dodatkowej oferty dań tylko w dostawie, pod jedną z uznanych, ogólnopolskich marek. 

Rozwój wydarzeń

Doradca Rebel Tang przedstawia gotowe rozwiązanie - wdrożenie jednego lub więcej z sześciu sprawnie działających konceptów gastronomicznych, generujących dodatkowe zyski dla lokali w całej Polsce od czasów pandemii COVID-19. Wdrożenie w większości przypadków zajmuje mniej niż tydzień, a możliwość zamawiania w najpopularniejszych aplikacjach takich jak Uber Eats, Glovo czy Wolt uruchamiana jest tylko wtedy, gdy zadecyduje o tym kierownictwo lokalu, dzięki czemu dodatkowa działalność w żaden sposób nie ingeruje w obecną. Restaurator nie zastawia się długo - rozpoczyna współpracę, nie tylko generując nowe zamówienia, ale też korzystając ze wsparcia marketingowego, promocji i zniżek u dostawców.

Efekty w liczbach - dodatkowy dochód dla restauracji

Już po pierwszym miesiącu współpracy widać więcej niż zadowolone efekty. Restauracja, o której mowa generuje 252 nowe zamówienia, o wartości średnio 56,51 zł. Myślisz, że zżerają ją koszty współpracy i prowizja? Nie tym razem!

Efekty

9 496,15 - dodatkowy przychód, po opłatach franczyzowych

25% przychodów - foodcost

7122,12 - dodatkowy zysk restauracji, “na czysto”

Chcesz, by Twoja restauracja przeszła suchą stopą przez lawinę kryzysu? Bądź jak wspomniany restaurator z Wrocławia, umów się na bezpłatną konsultację z naszym doradcą i generuj setki dodatkowych zamówień już od pierwszego miesiąca współpracy!

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?