Zwiększ przychód dzięki wirtualnej restauracji

6/30/2021

Nie ma restauracji w Polsce, która nie miałaby chwili przestoju. Nie ma też kuchni, która odważyłaby się odmówić obsługi większej ilości zamówień. A co by się stało gdyby istniał przycisk pozwalający uruchomić dodatkową sprzedaż? Od ponad roku jest to możliwe z Rebel Tang. Otwórz wirtualną restaurację w czasie gdy Twoja kuchnia może robić więcej, dotrzyj do nowych klientów i zrób to wszystko bez żadnej inwestycji! 

Rebel Tang zmienia Twoją kuchnię w wirtualną restaurację (zwaną również dark kitchen), wykorzystując sprzęt i zespół który już posiadasz. Otrzymujesz wirtualne, znane marki z prostymi przepisami, które przygotowujesz tylko na zamówienie klienta. Nie musisz niczego robić wcześniej. Oferta wirtualnych marek jest dostępna tylko za pośrednictwem aplikacji, które świadczą również usługę odbioru jedzenia i dostawy do klienta.

Czasy się zmieniają, dlatego tak ważne jest wdrażanie sprzedaży wielokanałowej dla każdego lokalu gastronomicznego.Segment ood delivery, czyl dowozu jedzenia do klienta, jest obecnie najszybciej rosnącym strumieniem nowych przychodów dla wszystkich rodzajów restauracji, a wykorzystanie wirtualnych marek opartych wyłącznie na dostawie może być kluczowym jego elementem. Rebel Tang oferuje ponad 10  gotowych do wyboru wirtualnych marek restauracyjnych z dostawą, w tym znane i lubiane ProKuraTura czy Wege Gang, które już teraz są wykorzystywane przez dziesiątki lokalizacji w całym kraju.

Zwiększ zysk bez dodatkowych inwestycji 

Rebel Tang współpracuje z restauracjami, hotelami i firmami posiadającymi kuchnie każdej wielkości. Oferowana przez nas usługa wirtualnej restauracji pozwala uzyskać dodatkowe rentowne przychody poprzez lepsze wykorzystanie posiadanych już zasobów.. Każde zamówienie z wirtualnej restauracji generuje zysk. Jedyny koszt to prowizja Rebel Tang oraz food cost, nasi partnerzy generują średnio 40% zysku netto. Jest to poziom zysku niemal niespotykany w branży,w rzeczywistości większość restauracji, jeśli ma szczęście, działa z marżą 15% lub 20%.

Rebel Tang stworzył bezpieczny model operacyjny, który sprawdza się we wszystkich typach restauracji, od korporacyjnych po małe rodzinne restauracje, a nawet kuchnie hotelowe.

Łatwe wdrażanie i wsparcie

Zespół Rebel Tang zajmuje się wszystkim w imieniu Twojej restauracji - od marketingu i promocji, przez umieszczenie marki i pozycjonowanie w aplikacjach jak Glovo, Uber, Bolt, Wolt, po rozwiązywanie wszelkich problemów z zamówieniami. Dzięki współpracy z Rebel Tang restauracje mogą skupić się na tym, co robią najlepiej: przygotowywaniu pysznych posiłków dla głodnych klientów. Z nami wirtualną restaurację otworzysz w kilka dni.

Zaprojektowane przez profesjonalistów

Prawda jest taka: restauracja odniesie sukces tylko wtedy, gdy ludzie będą mieli ochotę na jedzenie i będą chcieli do niej wracać. Restauracje Rebel Tang powstają dzięki doświadczonym szefom kuchni oraz w oparciu o dane dotyczące preferencji klientów, uzyskanych po setkach tysięcy zamówień i głębokich analizach. Zespół Rebel Tang dokładnie analizuje aktualny rynek i praktycznie codziennie testuje różne potrawy i przepisy. Wszystkie nasze restauracje przechodzą wielorazowe zmiany w menu, podyktowane potrzebami klientów oraz trendami na rynku.

Czas otworzyć wirtualną restaurację!

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?