Cześć Bogumił, co skłoniło Cię do współpracy z Rebel Tang w lokalach Bobby Burger?
Próbowałem już wdrażać wirtualne marki do naszych lokali, ale tworzenie własnych koncepcji od zera, zarządzanie aplikacjami i kontakt z agregatorami wymagałyby ogromnego nakładu czasu. Zdecydowałem, że bardziej efektywnym rozwiązaniem będzie współpraca z Rebel Tang, co pozwoliło mi korzystać z gotowych rozwiązań przy porównywalnych kosztach bieżących, bez nakładów inwestycyjnych.
Jakie były Wasze oczekiwania co do efektów współpracy z Rebel Tang oraz wprowadzenia nowych marek do waszych kuchni?
Spodziewałem się, że wprowadzenie nowych marek przyniesie dodatkowe 10-20 tys. zł przychodu miesięcznie per lokal, co się potwierdza.
Jakie były największe wyzwania, z którymi musiała zmierzyć się wasza sieć restauracji podczas rozpoczynania współpracy z Rebel Tang?
Głównymi wyzwaniami były czas i oswojenie zespołu z nowymi procedurami. Pomimo początkowego oporu, wsparcie zespołu Rebel Tang pozwoliło nam przejść przez ten proces płynnie.
Jakie narzędzia lub wsparcie otrzymaliście od Rebel Tang podczas wprowadzania nowych dań do waszej kuchni?
Szkolenia, videotutoriale online, ciągłe wsparcie telefonicznie, wizyty, audyty i chęć pomocy. Sam podręcznik operacyjny odpowiada na bardzo wiele pytań. Do tego spec charty, procedury, wskazani dostawcy. Wszystko było gotowe i przygotowane do wdrożenia w naszych lokalach. Po Uruchomieniu najbardziej cenię sobie RebelApp, która bardzo łatwo pozwala mi na kontrolę wszystkich brandów we wszystkich lokalach. Muszę przyznać, że takiej jakości danych nie ma nawet na portalach agregatorów. Pomijam fakt, że żeby te dane uzyskać musiałem wcześniej się logować na przeszło 80 różnych profilach. Teraz mam te dane jednym miejscu.
Jakie korzyści widzicie z dodania nowych marek: Holy Taco oraz Prokuratury do swoich kuchni?
Głównie korzyści finansowe. Wprowadzenie nowych dań także pozwoliło wykorzystać czas pracy naszej kuchni bardziej efektywnie, eliminując puste roboczogodziny.
Czy wprowadzenie nowych dań wpłynęło na wydajność kuchni?
Trochę na pewno, jednak to zależy od lokalu, pory dnia itd. Generalnie nie widze w tym obszarze problemu, a raczej się cieszę, że wyeliminowałem puste roboczogodziny, kiedy to jest mało zamówień z podstawowego brandu.
Jakie nowe możliwości biznesowe widzicie dzięki dodaniu marek Holy Taco i Prokuratury do waszych kuchni?
Widzę, że lokale, które zastanawiałem się czy nie zamknąć z powodu niskiej rentowności teraz dostały drugą szansę.
Jak pracownicy zareagowali na wprowadzenie nowych dań?
Z początku z dystansem, jednak po czasie jeden z pracowników powiedział mi: “na początku byłem wkur**ony, ale teraz przynajmniej cały czas mam uptime, a w tabace ta robota jest znacznie przyjemniejsza niż jak jest mało zamówień.” Pracownicy zwracają uwagę na duże ułatwienie w kontekście posiadania 1 tabletu do obsługi zamówień zamiast kilkunastu tabletów.
W jaki sposób mierzycie sukces wprowadzonych zmian w waszej sieci restauracji?
Sukces mierzymy głównie poprzez wyniki finansowe naszych restauracji.
Czy istnieją konkretne cele, które chcielibyście osiągnąć poprzez dalszą współpracę z Rebel Tang?
Tak, rozmawiamy nt zacieśnienia współpracy z RT i uruchomienia sieci ninja lokali wirtualnych, które obsługiwały by BB oraz brandy RT. Widzę w tym potencjał i widzę, że ten model może się spinać zarówno dla franczyzobiorców jak i dla firmy.
Czy widzicie potencjał rozwoju współpracy z Rebel Tang w przyszłości?
Absolutnie, ich zaplecze inżynierskie umożliwia szybkie wprowadzanie zmian, co znacząco przekłada się na jakość operacji i usług dla naszych klientów.