Własna restauracja. Jak zwiększyć przychody nie wydając ani złotówki?

9/14/2022

Zmiana wystroju wnętrza, nowe menu, poszerzenie zasięgu dostawy, lunch za półdarmo, promocja na mieście…. brzmi jak kuchenne rewolucje, na które w dobie kryzysu decyduje się wielu restauratorów. Szkopuł w tym, że bez udziału w znanym programie koszt inwestycji poniesiesz samodzielnie, a zwiększenie obrotów restauracji nie zostanie zagwarantowane przez telewizyjny rozgłos. Na szczęście znamy skuteczny sposób na to, by przychody wzrosły już w przyszłym miesiącu. Jak to możliwe? Czytaj dalej!

Ewolucja, nie rewolucja

Przyczyny sukcesu lub porażki restauracji zazwyczaj leżą tam, gdzie dzieje się najważniejsze - przygotowywanie jedzenia. Abstrahując od jakości produktów, wyszkolenia personelu i dziesiątek innych składowych, jedno jest pewne - matematyka nie kłamie. A to, jak często i za jaką kwotę sprzedajesz posiłki można wyliczyć bardzo łatwo. Wystarczy zadać sobie pytanie: “jakie jest realne obłożenie pracy mojej kuchni?”. “Jak długo kucharze zamiast pracować, czekają na kolejne zamówienia?”. Poświęć jeden dzień, weź do ręki kalkulator i sprawdź - z naszych doświadczeń wynika, że wynik nie będzie zbyt optymistyczny. Twoja kuchnia najprawdopodobniej wykorzystuje maksymalnie 70% swojego potencjału. Właśnie dlatego…

DOLĄCZ-DO-REBEL-TANG-2

Brzmi jak kwestia dość oczywista, ale też bardzo trudna w realizacji. Na szczęście znamy sposób na to, by stała się faktem - szybko i bez drastycznych zmian w funkcjonowaniu Twojego lokalu.

 

Jak zwiększyć liczbę zamówień w restauracji?

To proste - dodając do swojego menu szybkie, sprawdzone i smaczne dania, dostosowane wyłącznie do zamówień na dowóz. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowasz płynność działania Twojej restauracji w podstawowym zakresie, a czas przeciekający przez palce kucharzy zamienisz w dodatkowy zysk. Stworzenie takiego systemu od podstaw oznaczałoby masę pracy, ale nie martw się - nie jesteś sam. 

DOLĄCZ-DO-REBEL-TANG-4

Współpracując z nami skutecznie uruchomisz minimum 30% niewykorzystanych zasobów, którymi dysponuje Twoja kuchnia. Co więcej, zrobisz to bez inwestowania czasu i pieniędzy. Podzielimy się naszym know-how, technologią i sprawdzonym systemem. Zapewnimy Ci rabaty u największych dostawców produktów gastronomicznych w Polsce i najlepsze miejsca w aplikacjach do zamawiania jedzenia. Płatność za licencję odroczymy nawet o trzy miesiące, a prowizję pobierzemy tylko od zrealizowanych zamówień. Brzmi jak plan?

 Umów się na rozmowę z naszym doradcą już dziś!

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?