Wirtualne restauracje: Listopad 2021

6/30/2021

Podsumowania miesięczne stają się naszą tradycją. Jeżeli jesteś ciekawy/ciekawa jak sprawują się wirtualne restauracje Rebel Tang - zapraszamy do lektury. 

Co miesiąc sprawdzamy które dania znajdują się w waszych trendach. To pasjonujące jak gusta klientów zmieniają się w zależności od pory roku. W listopadzie królowały pierogi, a konkretniej pierogi ruskie. Nasze marka grubepierogi.plznalazła wasze uznanie we wszystkich miastach w jakich dostępne są nasze wirtualne restauracje. 25% wzrostu sprzedaży pierogów ruskich to genialny wynik, tym bardziej, że pierogi są bardzo, bardzo mocne przez cały rok. Najwięcej pierogów sprzedajemy w Warszawie i Krakowie, natomiast Łódź, Poznań i Wrocław zdecydowały się na zupełnie inne restauracje w tym miesiącu.

Wrocław nie był królem w sprzedaży grubych pierogów, ale wzrosty jakie uzyskał na sprzedaży kurczaków z Prokuraturypizzy od Vito Calzone i naszego Wege Dealer'a - Wege Gangu sprawiły, że kolejny raz Wrocław zanotował najwyższy wzrost sprzedaży ze wszystkich miast w których znajdują się nasze wirtualne restauracje. Wiecie jakie danie było bestsellerem we Wrocławiu? Nasz zupełnie nowy Twister Veggets z Wege Gangu.

W listopadzie wprowadziliśmy gruntowne zmiany w menu Wege Gangu. Postawiliśmy na dania i formy, które wiemy, że wam smakują i są dużo bardziej przystępne cenowo. Nasze nowe tortille i burgery od pierwszych dni listopada powoli skradały wasze serca. Wynik na koniec miesiąca to wzrost sprzedaży o 83%! w porównaniu do października 2021.

Wszystko się zmienia ale mamy jeden stały element - Wirtualna Restauracja Prokuratura. To nasz król, który nie oddaje palmy pierwszeństwa od wielu miesięcy. 43% sprzedaży sieci to zamówienia z Prokuratury. Tortilla Kura Nachos i Kanapka Prokurator to wasze ulubione dania w Prokuraturze w Listopadzie.

Zmiana menu Wege Gang i uproszczenie menu Prokuratury spowodowały, że proces przygotowania zamówień w Listopadzie skrócił się o 5%. Cały czas pracujemy nad kolejnymi ulepszeniami i procesami, które bezpośrednio wpłyną na doświadczenia naszych klientów.

Na sam koniec warto chyba jeszcze dodać, że sprzedaż w listopadzie urosła o 36% w porównaniu do października. To wynik, który pokazuje, że branża #virtualrestaurants rośnie a my jesteśmy tego świetnym przykładem.

_________________________________

Pobierz case study: 2,7 mln PLN w rok od uruchomienia wirtualnych restauracji.

Link: https://casestudy.rebeltang.com/

listopad2021

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?