Pandemia, wojna, kryzys. Jak uratować biznes gastronomiczny?

9/14/2022

Eksperci są zgodni - tegoroczne wakacje to ostatni moment, w którym konsumenci pozwalają sobie na wychodzenie do restauracji. Sprawdź, jak przygotować się na gospodarczą stagnację. Spraw, że wbrew wskaźnikom rynkowym, liczba zamówień w Twojej restauracji wzrośnie i zyskaj nawet dwadzieścia tysięcy złotych dodatkowego dochodumiesięcznie!

Mądry Polak przed szkodą

Nowa fala COVID-19, galopująca inflacja i recesja, która zostanie z nami na dobre - to przewidywania lekarzy i ekonomistów na jesień 2022 i kolejne lata. Jest bardzo możliwe, że tegoroczny sezon urlopowy to ostatnia chwila, w której konsumenci, czując już nóż na gardle, pozwolili sobie jeszcze na jeden, ostatni oddech. Niestety, ekstrawagancja, jaką coraz częściej bywa wyjście do restauracji, dla ogromnej rzeszy Twoich dotychczasowych gości już niebawem będzie nieosiągalna. Zacznij działać już teraz, w pełni wykorzystując potencjał swojej kuchni i zwiększając liczbę zamówień. Skorzystaj z innowacyjnych konceptów gastronomicznych Rebel Tang.

Wirtualna restauracja - Twoja tarcza dla gastronomii

Nasz przepis na oszukanie kryzysu jest prosty - gotowanie w Twojej kuchni zupełnie nowych dań, stworzonych z myślą o dostawie do domu. Wykorzystując czas, w którym Twoja kuchnia nie pracuje, stworzymy tak zwaną wirtualną restaurację (zwaną też “shadow kitchen” czy “cloud kitchen”). Dzięki niej będziesz sprzedawać zupełnie nowe posiłki, pod osobną marką, tylko w dostawie. Co ważne, nie zmienisz przy tym sposobu działania, ani godzin otwarcia dotyczasowego lokalu. Dostarczymy know-how i technologiczne wsparcie pomagające zaistnieć w najpopularniejszych aplikacjach do zamawiania jedzenia, a wszelkie prowizje i opłaty pobierzemy już od wypracowanego przez Twoją kuchnię, dodatkowego dochodu. Brzmi dobrze, prawda?

Dzienny utarg w restauracji - jak go zwiększyć?

Doświadczenia restauratorów pokazują, że potencjał kuchni jest wykorzystywany często w mniej niż 70%. W praktyce zamówienia napływają falami - w okolicach śniadania, porze lunchu i podczas kolacji, głównie w weekendy. W efekcie nawet najlepsza kuchnia potrafi nie gotować (a tym samym nie przynosić zysków) nawet przez kilka godzin dziennie! Zmieniając taki stan rzeczy zapewnisz sobie aż do dwudziestu zamówień dziennie, o wartości około 50 złotych. Matematyka nie kłamie - już po odliczeniu naszej prowizji, możesz myśleć o dodatkowym dochodzie aż do dwudziestu tysięcy złotych miesięcznie! Skąd to wiemy? Z danych partnerów, którzy już z nami współpracują.

Koniecznie przeczytaj:

2-700-000-zl-dodatkowego-przychodu-z-wirtualną-restauracją.

Powyższe dane to za mało? Oddajmy głos naszym partnerom. Z ankiet przeprowadzonych wśród właścicieli restauracji współpracujących wynika, że aż 84% partnerów Rebel Tang uważa, że wprowadzenie wirtualnych restauracji jest dodatkową wartością dla ich biznesu.

Nie zwlekaj - już dziś umów się na rozmowę z naszym doradcą i samodzielnie zapewnij najlepsze wsparcie dla Twojej restauracji w trudnym czasie kryzysu!

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?