Czy Twoja kuchnia jest w stanie obsłużyć więcej gości każdego dnia?

4/22/2024

Jeżeli na pytanie tytułowe odpowiadasz twierdząco, zadamy Ci kolejne. Może warto otworzyć wirtualną restaurację w swoim lokalu? My uważamy, że tak. Niska bariera wejścia, prosty model biznesowy i dodatkowy rentowny przychód dla Twojego lokalu. Już ponad 100 partnerów w całej Polsce codziennie realizuje tysiące zamówień jednej lub kilku z naszych marek. 

Ok, spróbujemy Cię przekonać!

Dostajesz od nas wsparcie na każdym etapie, szkolimy Twój zespół z przygotowania potraw, tłumaczymy jak obsługiwać system, pokazujemy dobre praktyki w pakowaniu produktów. W dniu startu sprzedaży jesteśmy z Tobą, pomagamy Ci z pierwszymi zamówieniami, rozwiązujemy wszystkie problemy. Jeśli wydarzy się jakaś nieprzewidziana sytuacja to zawsze, ale to zawsze stajemy po Twojej stronie i wypłacamy Ci środki za każde danie które przygotowałeś/aś. 

Nasz konsultant jest dostępny zawsze pod telefonem i możesz do niego zadzwonić w każdej sprawie, pomoże Ci zdalnie we wszystkim a w skomplikowanych przypadkach przyjedzie do Ciebie żeby sprawnie rozwiązać Twój problem. 

Fajnie, fajnie, ale to raczej nie ma sensu!

Poczekaj! Przeczytaj dalej. 

Nasze wirtualne restauracje to sprawdzone kulinarne koncepty, które przygotuje każda kuchnia. Nie są skomplikowane i nie wymagają wielu składników. Twój zespół złapie w mig jak realizować przychodzące zamówienia. 

Każdego dnia możesz liczyć na kilkanaście zamówień, które na koniec miesiąca urosną do znaczącej kwoty, która zasili budżet Twojej restauracji. Nasi partnerzy co miesiąc dostają od nas przelewy w wysokości od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. To potężny zastrzyk gotówki na początku każdego miesiąca. Pomyśl co możesz zrobić za te dodatkowe środki? Spłacić kredyt, wziąć nowy leasing na sprzęt? A może powiększyć zespół, żeby realizować jeszcze więcej zamówień. Nasi partnerzy często część zysku z wirtualnej restauracji przeznaczają na podwyżki dla swojego zespołu. To proste i sprawiedliwe. 

Inwestujemy duże budżety marketingowe, żeby klient znalazł nasze wirtualne restauracje i to właśnie z nich zamówił, a nie konkurencji. Wartość zamówień stale rośnie, w 2024 roku średnia wartość wynosi już 67 zł. 

Czy możemy zrobić coś jeszcze, żeby przekonać Cię do uruchomienia wirtualnej restauracji w swoim lokalu? Spróbujmy! 

Co powiesz na gwarantowany przychód (na umowie!) przez 3 miesiące pokrywający koszty wszystkich produktów potrzebnych do realizacji zamówień? Dlaczego 3 miesiące? Tyle właśnie trwa nasz okres testowy w którym, Ty sprawdzasz czy ten model jest dla Ciebie, a my robimy wszystko żebyś zrealizował jak najwięcej zamówień. 

Mamy dla Ciebie ofertę z gwarantowaną kwotą 5.000 zł za okres pierwszych 3 miesięcy. Otrzymasz od nas te środki, jeśli nie zrealizujesz nawet jednego zamówienia przy zachowaniu określonych celów takich jak: dostępność produktów, utrzymanie włączonej oferty w ustalonych wspólnie godzinach pracy. Nie ryzykujesz niczym, wystarczy że spróbujesz czegoś nowego w swoim biznesie. My staniemy na głowie, żeby ta decyzja była jedną z lepszych jakie mogłeś/aś podjąć żeby wspierać swoją restaurację. 

Dołącz do nas już dziś! Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, a my oddzwonimy do Ciebie, aby umówić się na pierwsze spotkanie. Oferujemy Ci nie tylko możliwość zwiększenia przychodów, ale także pełne wsparcie i bezpieczeństwo w trakcie całej współpracy. Wirtualne restauracje to przyszłość branży gastronomicznej – stań się jej częścią już teraz! Kliknij w żółty przycisk "Dołącz"

Gotowy na maksymalne wykorzystanie swojej kuchni?