Що таке віртуальний ресторан?

4/26/2023

Віртуальний ресторан - це ресторан, який має повне меню і професійно готує страви, але не має місця, куди б могли прийти гості. Пропозиція віртуального ресторану існує лише в Інтернеті на таких платформах, як Glovo, Bolt, Lokko, і доступна лише для доставки.

Віртуальний ресторан найчастіше використовує спільну кухню з реальним рестораном для приготування замовлень. У Rebel Tang ми заохочуємо вас поєднувати віртуальні бренди зі стаціонарними кухнями, завдяки чому ресторатор має друге, а іноді третє та четверте меню, доступне лише онлайн, і готує страви з кількох ресторанів на одній кухні.

Як гарний приклад візьмемо місцевий італійський ресторан - Trattoria Italiana, власник якого Марек хотів би збільшити свій місячний дохід і збільшити продажі в години, коли клієнти не приходять до його Trattoria. Марек може відкрити віртуальний ресторан «Holy Taco» або «Prokuratura» і продавати Французькі Тако або прості страви з курки. Ця дія абсолютно не впливає на його основну діяльність і генерує додаткові доходи в години, коли в ресторані немає великого трафіку або постійних клієнтів.

Віртуальний ресторан можна розташувати в багатьох місцях, наприклад:

  • стаціонарний ресторан (наприклад, Tratoria Italia), який, окрім своєї кухні, представляє віртуальні бренди лише для доставки.

  • промислова кухня, яка не є рестораном - найчастіше використовується для приготування їжі для кейтерингу, вона може бути призначена лише для роботи віртуальних ресторанів, які часто називають Cloud Kitchens, Dark Kitchens.

  • готельна кухня, приготування страв тільки для гостей готелю.

  • Фудтрак, як і стаціонарний ресторан за межами своєї кухні, може представляти віртуальні бренди лише для доставки.

Готові максимально використати свою кухню?