Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Власником веб-сайту www.rebeltang.com є Rebel Tang sp.o.o. , який є розпорядником ваших персональних даних.Ця Політика конфіденційності визначає, як ми обробляємо інформацію, яку ми збираємо на rebeltang.com, і пояснює, чому нам потрібно збирати певну інформацію про вас. Тому перед використанням веб-сайту rebeltang.com прочитайте цю Політику конфіденційності. Ми дбаємо про ваші особисті дані та прагнемо забезпечити їх конфіденційність і захист.

Персональні дані, які ми збираємо:

Коли ви відвідуєте www.rebeltang.com, ми автоматично збираємо певну інформацію про ваш пристрій, включаючи інформацію про ваш веб-браузер, IP-адресу, часовий пояс і деякі файли cookie, встановлені на вашому пристрої. Крім того, під час перегляду веб-сайту ми збираємо інформацію про окремі веб-сайти чи продукти, які ви переглядаєте, про те, які сторінки чи фрази, введені в пошуковій системі, скерували вас на наш веб-сайт і як ви ним користуєтеся. Ми називаємо цю автоматично зібрану інформацію «Інформацією про пристрій». Крім того, ми можемо збирати персональні дані, які ви надаєте нам (включаючи, але не обмежуючись, ім’я, прізвище, адресу, платіжну інформацію тощо) на етапі реєстрації, щоб забезпечити виконання контракту

Чому ми обробляємо ваші дані?

Нашим головним пріоритетом є забезпечення безпеки даних клієнтів/користувачів, тому ми можемо обробляти лише обмежену кількість даних і лише в обсязі, абсолютно необхідному для підтримки роботи Сайту. Інформація, зібрана автоматично, використовується виключно для виявлення потенційних випадків зловживань і збирання статистичних даних щодо використання нашого веб-сайту. Згадані статистичні дані не збираються у спосіб, який дозволяє ідентифікувати конкретного користувача системи. Ви можете відвідувати наш веб-сайт, не повідомляючи нам, хто ви, або надаючи будь-яку інформацію, яка може допомогти комусь розпізнати вас як особу, яку можна ідентифікувати. Однак, якщо ви хочете скористатися деякими функціями веб-сайту, або хочете отримувати нашу розсилку, або надати іншу інформацію, заповнивши форму, ви можете надати нам свої персональні дані, такі як адреса електронної пошти, ім’я, прізвище, місто місце проживання, компанія, організація, номер телефону. Ви можете не надавати нам свою особисту інформацію, але тоді ви не зможете використовувати деякі функції Сайту. Наприклад, ми не зможемо зв’язатися з вами безпосередньо на Сайті. Користувачі, які не впевнені, яка інформація є обов’язковою, можуть зв’язатися з нами за адресою [email protected].

Ваші права:

  • Якщо ви є громадянином Європейського Союзу, ви маєте наступні права щодо ваших персональних даних:

  • Право на отримання інформації.

  • Право на доступ до інформації.

  • Право на виправлення даних.

  • Право на видалення даних.

  • Право на обмеження обробки даних.

  • Право на заперечення щодо методу обробки даних.

  • Право на заперечення.

  • Права щодо автоматизованого прийняття рішень і профілювання.

Якщо ви бажаєте скористатися цим правом, будь ласка, зв’яжіться з нами, використовуючи контактні дані нижче. Крім того, якщо ви є громадянином Європейського Союзу, ми зазначаємо, що ваші дані можуть оброблятися з метою виконання будь-яких договорів, укладених з вами (наприклад, якщо ви розміщуєте замовлення через веб-сайт) або з метою виконання нашу законну комерційну діяльність, перераховану вище. Крім того, зверніть увагу, що ваша інформація може бути передана за межі Європейського Союзу, зокрема до Канади та Сполучених Штатів.

Посилання на інші сайти

Наш веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти, які не належать або не контролюються нами. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за інші веб-сайти або їхню практику конфіденційності. З цієї причини ми рекомендуємо вам бути уважними, коли ви залишаєте наш сайт, і ознайомитися з політикою конфіденційності кожного веб-сайту, який може збирати особисту інформацію.

Захист даних:

Ми забезпечуємо безпеку інформації, наданої користувачем, на комп’ютерних серверах у контрольованому безпечному середовищі, захищеному від несанкціонованого доступу, використання чи розголошення. У рамках нашого контролю та нагляду ми використовуємо відповідні адміністративні, технічні та фізичні засоби захисту для захисту від несанкціонованого доступу, використання, зміни та розкриття персональних даних. Однак ми не можемо гарантувати безпеку передачі даних через Інтернет або бездротову мережу.

Розкриття інформації, що випливає з правових положень:

Будь-яка інформація, яку ми збираємо, використовуємо або отримуємо, буде розголошена, якщо це необхідно або законно, наприклад, щоб виконати повістку в суд або подібний судовий процес, а також якщо ми добросовісно вважаємо, що розкриття необхідно для захисту наших прав, вашої безпеки або безпеки інших, для виявлення шахрайства або у відповідь на запити державних органів

Контактна інформація:

Якщо ви хочете зв’язатися з нами для отримання додаткової інформації про цю Політику конфіденційності або з будь-якого питання, що стосується ваших прав і особистих даних, ви можете надіслати електронний лист на [email protected]