ЧИ МОЖЕ ВАША КУХНЯ ОПРАЦЬОВУВАТИ БІЛЬШЕ ЗАМОВЛЕНЬ ЩОДНЯ?

3/14/2024

Якщо ви відповісте ствердно на запитання із заголовка, ми задамо вам інше. Можливо, варто відкрити у себе віртуальний ресторан? Ми думаємо, що так. Низький вхідний бар'єр, проста бізнес-модель і додатковий дохід для вашого приміщення. Понад 100 партнерів по всій Польщі та Україні щодня обробляють тисячі замовлень для одного чи кількох наших брендів.

Добре, давайте спробуємо вас переконати!

Ви отримуєте від нас підтримку на кожному етапі, ми навчаємо вашу команду приготуванню страв, пояснюємо, як користуватися системою, показуємо хороші практики пакування продуктів. У день початку розпродажу ми з вами, допомагаємо з першими замовленнями, вирішуємо всі ваші проблеми. Якщо трапиться непередбачена ситуація, ми завжди будемо поруч і платимо за кожну приготовану страву.

Наш консультант завжди доступний по телефону і ви можете зателефонувати йому з будь-якого питання, він допоможе вам у всьому дистанційно, а в складних випадках виїде до вас, щоб оперативно вирішити вашу проблему.

Круто, круто, але це не дуже має сенс!

Почекай! Читай далі.

Наші віртуальні ресторани — це перевірені кулінарні концепції, які можна приготувати на будь-якій кухні. Вони не складні і не вимагають багато інгредієнтів. Ваша команда швидко навчиться обробляти вхідні замовлення.

Щодня ви можете розраховувати на десяток-другий замовлень і в кінці місяця доходи виростуть до значної суми, що поповнить бюджет вашого ресторану. Наші партнери щомісяця отримують від нас перекази до 100 000 тисяч гривень. Це величезна грошова ін’єкція на початку кожного місяця. Подумайте, що можна зробити з цими додатковими коштами? Виплатити кредит, взяти нову техніку в лізинг? Або, можливо, розширте свою команду, щоб виконати ще більше замовлень. Наші партнери часто витрачають частину прибутку від віртуального ресторану на підвищення для своєї команди. Це просто і чесно.

Ми вкладаємо великі маркетингові бюджети, щоб клієнт знаходив наші віртуальні ресторани та замовляв у них, а не у конкурентів.

Приєднуйтесь до нас сьогодні! Не чекайте, заповніть контактну форму на нашому сайті, і ми передзвонимо вам, щоб домовитися про першу зустріч. Ми пропонуємо вам не тільки можливість збільшити ваші доходи, але й повний супровід та безпеку протягом усієї співпраці. Віртуальні ресторани - це майбутнє індустрії громадського харчування - станьте частиною цього зараз! Натисніть жовту кнопку «Приєднатися».

Готові максимально використати свою кухню?