fbpx
Blog

Własna restauracja. Jak zwiększyć przychody nie wydając ani złotówki?

Zmiana wystroju wnętrza, nowe menu, poszerzenie zasięgu dostawy, lunch za półdarmo, promocja na mieście…. brzmi jak kuchenne rewolucje, na które w dobie kryzysu decyduje się wielu restauratorów. Szkopuł w tym, że bez udziału w znanym programie koszt inwestycji poniesiesz samodzielnie, a zwiększenie obrotów restauracji nie zostanie zagwarantowane przez telewizyjny rozgłos. Na szczęście znamy skuteczny sposób na to, by przychody wzrosły już w przyszłym miesiącu. Jak to możliwe? Czytaj dalej!

Ewolucja, nie rewolucja

Przyczyny sukcesu lub porażki restauracji zazwyczaj leżą tam, gdzie dzieje się najważniejsze – przygotowywanie jedzenia. Abstrahując od jakości produktów, wyszkolenia personelu i dziesiątek innych składowych, jedno jest pewne – matematyka nie kłamie. A to, jak często i za jaką kwotę sprzedajesz posiłki można wyliczyć bardzo łatwo. Wystarczy zadać sobie pytanie: “jakie jest realne obłożenie pracy mojej kuchni?”. “Jak długo kucharze zamiast pracować, czekają na kolejne zamówienia?”. Poświęć jeden dzień, weź do ręki kalkulator i sprawdź – z naszych doświadczeń wynika, że wynik nie będzie zbyt optymistyczny. Twoja kuchnia najprawdopodobniej wykorzystuje maksymalnie 70% swojego potencjału. Właśnie dlatego…

Brzmi jak kwestia dość oczywista, ale też bardzo trudna w realizacji. Na szczęście znamy sposób na to, by stała się faktem – szybko i bez drastycznych zmian w funkcjonowaniu Twojego lokalu.

 

Jak zwiększyć liczbę zamówień w restauracji?

To proste – dodając do swojego menu szybkie, sprawdzone i smaczne dania, dostosowane wyłącznie do zamówień na dowóz. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowasz płynność działania Twojej restauracji w podstawowym zakresie, a czas przeciekający przez palce kucharzy zamienisz w dodatkowy zysk. Stworzenie takiego systemu od podstaw oznaczałoby masę pracy, ale nie martw się – nie jesteś sam. 

Współpracując z nami skutecznie uruchomisz minimum 30% niewykorzystanych zasobów, którymi dysponuje Twoja kuchnia. Co więcej, zrobisz to bez inwestowania czasu i pieniędzy. Podzielimy się naszym know-how, technologią i sprawdzonym systemem. Zapewnimy Ci rabaty u największych dostawców produktów gastronomicznych w Polsce i najlepsze miejsca w aplikacjach do zamawiania jedzenia. Płatność za licencję odroczymy nawet o trzy miesiące, a prowizję pobierzemy tylko od zrealizowanych zamówień. Brzmi jak plan?

 

Umów się na rozmowę z naszym doradcą już dziś!