fbpx
Blog

Sylwestrowy poradnik 2021/2022

Planujesz przywitać Nowy Rok w domu? Organizujesz sylwestra dla znajomych, rodziny, a może tylko dla siebie? Przeszukałeś już całego Googla z pytaniami: “Jak urządzić fajnego sylwestra w domu? O czym nie zapomnieć?”, “Co do jedzenia?”,  “Hity 2021?” Poznaj nasze pomysły na ten wieczór!

 

Najważniejsze – JEDZENIE

via GIPHY

 

Zazwyczaj organizowanie sylwestra w domu kojarzy się z ogromna lista zakupów i długimi godzinami spędzonymi w kuchni. Ale czy to jedyna opcja? 

Na noworocznych imprezach zazwyczaj sprawdza się klasyczne menu – postaw na drobne przekąski, takie jak – sałatka, szaszłyki. Noc sylwestrowa należy do tych najdłuższych w roku, dlatego zalecamy zapewnić przynajmniej jeden ciepły posiłek tej nocy! Postaw na zestawy czy boxy z jedzeniem, które przyjedzie ciepłe na daną godzinę. Znasz opcję planowania dostawy? Nie?  Zamawiasz jedzenie z zaplanowaną dostawą w piątek o hmm 22? Masz wtedy gwarancję, że jedzenie przyjedzie ciepłe o wybranej przez Ciebie porze. Pozostaje spokojne przyjmowanie gości, lanie szampana i brak zmartwień.  Musisz otworzyć tylko drzwi rycerzowi na pomarańczowym skuterze, który przywiezie zamówienie! 

 

Nasze sylwestrowe propozycje:

ProKuratura – kurczakowe wariacje i najlpesze trendy w jednym miejscu! Polecamy Pudło ProKurator, w którym znajdziesz 5 skrzydełek tulipan, 5 skrzydełek panierowanych, 5 soczystych stripsów, frytki i wybrany napój! Zamów na Glovo!

 

Wege Gang – 100% roślinne dania od najlepszego wege dilera w mieście! Zamów najlepsze burgery, tortille i sałatki w aplikacji Uber Eats, Bolt Food, Glovo oraz Wolt!

 

Grube Pierogów – dla prawdziwych fanów pierogów! Zamów tradycyjne ręcznie lepione pierogi ruskie, z mięsem, a może powiększone mieszane paki z kapustą i grzybami lub szpinakiem i serem feta! Zamów na Glovo.

 

Vito Calzone – pizza, ale na wynos! Przyjedzie cieplutka i wypełniona po brzegi! Due Calzone idealnym zestawem dla par na sylwestra! Ulubione 2 pierogi, 3 sosy Heinz i frytki zamówisz tylko na Glovo!

 

MUZYKA

via GIPHY

 

Po wybraniu tematyki imprezy, muzyczne hity powinny pojawić się od razu. Każdy w tym roku ma nutkę, która wpadła w ucho! Jedni mają Szklanki Młodej Leokadii, drudzy nową Adele. Jeśli zapraszasz gości postaw na różnorodność! Trend na vintage hity jeszcze nie przeminął więc zaproponuj kilka hitów lat 80 i 90. Nie zapomnij o nowinkach z Polski i świata, o których było głośno tego roku. Specjalnie na takie okazje stworzyliśmy unikatową playlistę, z hitami, które słyszał każdy!

 

ZABAWA

via GIPHY

Do jedzenia, tańczenia i gorących rozmów zaproponuj atrakcje , które nie pozwolą na nudę! Zwłaszcza gdy spędzasz sylwestra w małym gronie. Zaproponuj karaoke lub wspólne gry na konsoli – polecamy “Wiedza to potęga”! Planszówki to świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, odkryj sekrety grając w: Tajniacy, Dylematy czy Ego!

 

Wszystkim życzymy udanego świętowania i szczęśliwego lepszego 2022 roku!

via GIPHY